Jesteś tutaj

Strona główna

Pytania i odpowiedzi

Czy posiadacie w ofercie korzystny system ratalny?

Tak. Mamy w swojej ofercie system ratalny Sygma Bank S.A. Odział w Polsce. Proponujemy Państwu korzystne zakupy na raty od 3 do 36 rat. Kredyty udzielane są od 150 do 20000 zł. Dla zapewnienia bezpieczeństwa wraz z kredytem dostępne są produkty ubezpieczeniowe.

Czy posiadacie w ofercie system instalacyjny z dłuższym okresem gwarancji?

Tak. Mamy w ofercie system KAN-therm produkowany przez firmę KAN, która udziela 10-letniej gwarancji na systemy instalacji wodnych i grzewczych. Podstawowym celem firmy KAN jest świadome dążenie do uzyskania pełnego zadowolenia klienta z najwyższej jakości dostarczonych produktów oraz fachowego montażu przez firmy instalacyjne, które otrzymały certyfikat dzięki uczestnictwu w cyklicznych szkoleniach.

Kto zainstaluje mi zakupione produkty?

Współpracujemy z ponad 20 firmami instalacyjnymi z całego powiatu chełmińskiego i świeckiego, które świadczą na wysokim poziomie pełen wachlarz usług w montażu produktów oferowanych przez hurtownie Elterm. Instalatorzy uczestniczą w szkoleniach i targach branżowych, aby oferować klientom instalacje nowoczesne i ekonomiczne w eksploatacji. Firmy instalacyjne wystawiają faktury VAT ze stawką 8% i 23%. Korzystając z polecanych przez nas firm instalacyjnych otrzymacie Państwo usługę o wysokiej jakości w korzystnej cenie.

Nazwa firmy:

ELTERM Grupa SBS Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 5

86-200 Chełmno

Telefon:

56 686 9305 wew. 24

Fax:

56 686 2305

Godziny otwarcia:

pn-pt 7:00-16:00

sob. 8:00-13:00

E-mail:

hurtownia@elterm.pl

 

Napisz do nas

Dojazd z wizytówką Google